התקשרו עכשיו:
054-6855427

השכרת משחקים

השכרת משחקים לאירועים הפכה לדבר נדרש ונפוץ כמעט בכל אירוע בו יש ילדים ונוער. משחקים מעסיקים את כולנו מאז שאנחנו תינוקות, מציבים אתגר לגוף ולמוח, מכניסים אקשן, מזרימים אדרנלין בגוף ומחברים אותנו יחד עם שאר המשתתפים במשחק. גם כשהתחרות היא נגד מישהו נוצרת תחושה של גיבוש וזיקה בין המשתתפים והדבר מאד חשוב כשמדובר בילדים ובני נוער. משחק מסוג זה מאפשר להם להתנתק מהמסך, לעזוב את הפלאפון ולעסוק בפעילות חברתית מהנה ומאתגרת. גם אתם וודאי זוכרים אתה ימים שהייתם הולכים עם חברים לשחק ביליארד או באולינג אך כיום עקב התפתחות הטכנולוגיה הדבר הפך לפחות נפוץ. מזל שיש את אירועי היומולדת בהם הילדים חוזרים להיות ילדים.

השכרת משחקים לגיבוש הילדים

השתתפות ביום אתגרי היא חוויה מגבשת מאין כמותה. יומולדת שכולל מגוון שולחנות משחק ותחרויות ספורט מבטיח כי את היום הזה הילדים יסיימו עם חיוך גדול מצד לצד. אקסגיים מציעים את שירותיהם בכל הארץ ומאפשרת ללקוחותיה להשכיר:

 

  • משחקי מציאות מדומה (VR)
  • משחקי ספורט שולחניים כמו כדורגל והוקי 
  • עמדות מולטימדיה עם הקונסולות הפופולריות – אקס בוקס, ווי ופלייסטיישן
  • המשחקים האחרונים בכותרים הפופולריים – פיפא, גיטרה ירו, רוק בנד, מורטל קומבט ועוד
  • סימולטור מרוצי מכונית וסימולטור טיסה
  • מסכים גדולים ואיכותיים

 

השכרת משחקים של חברת אקסגיים

אנחנו בתור הורים רוצים את הכי טוב בשביל הילדים שלנו. כאשר מדובר ביומולדת שלהם אז הדבר נכון שבעתיים. במקום לשבור את הראש ולהתאמץ בלמצוא הפעלות מקוריות אתם יכולים לפנות אל אקסגיים ולקבל שירות מקצועי ואמין לצד יחס אישי ואדיב. הציוד שלנו הוא החדשני והאיכותי ביותר, בזכות היותנו חברה קטנה ומשפחתית אנחנו מעניקים את מלוא תשומת הלב לכל אירוע ואירוע, משקיעים בו את הלב והנשמה ודואגים שכולם יחזרו הביתה מרוצים.

השכרת משחקים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
השארת הודעה מהירה